REFERENCE

REFERENCE

Za nás mluví
naši
zákazníci
Servisní aplikaci mWork365 používají již stovky uživatelů po celém území ČR. Zákazníci využívají servisní aplikaci v rámci různých oborů podnikání, jedná se například o topenářské práce, plynové či elektrické spotřebiče, instalace FVE, servis myček, instalace a servis tepelných čerpadel, servis potravinářských zařízení a mnoho dalších. Níže jsou uvedené některé z našich zákaznických referencí.
Aplikaci mWork používáme s manželkou již 3 roky a díky tomu máme absolutní přehled v zakázkách, výkazech i revizích.
Pavel Fryje
Majitel a jednatel

Plynoservis Horyl Miloš

Používám aplikaci sám pro sebe a šetří mi spoustu času a papírování
TOP IN
Miloš Horyl
Majitel
Díky aplikaci jsme digitalizovali celý proces instalace FVE a tepelných čerpadel pro naše klienty. Aplikaci jsme díky API propojili s naším kalkulačním SW a také účetním systémem.
ilios logo
David Škraloupka
Jednatel
S aplikací mWork řešíme veškeré zakázky. Převedli jsme všechny papírové formuláře a naši technici vše řeší ze svých telefonů.
TOP IN
Roman Pihera
Jednatel
Byli jsme jedním z prvních zákazníků této firmy mWork365 a díky jejich přístupu a nápadům je můžeme jen doporučit. Aplikaci používáme pro řízení pravidelného servisu a díky tomu jsme výrazně zefektivnili naše fungování a stali se bezpapírovou firmou.
christeyns
Petr Šlapal
Jednatel
V aplikaci mWork365 plánujeme velké množství zakázek a a pravidelných servisů, díky této aplikaci máme absolutní přehled o tom, co, kde a pro koho máme udělat a to včetně fotodokumentace
mklima logo
Jiří Veselý
Sales manager and technical support
Aplikaci mWork365 používá celé naše servisní a montážní oddělení. Díky plánování a digitálním formulářům jsme výrazně zefektivnili nás provoz a zrychlili proces fakturace
blank
Petr Vyleťal
Ředitel projektů