mNews červenec 2023

mNews červenec 2023

Tímto bychom vám rádi představili nejnovější verzi naší aplikace! Díky této verzi budete mít k dispozici nové možnosti a funkce, které vám umožní efektivněji a přesněji spravovat a analyzovat vaše data.

Nastavení vlastního stavu výjezdu

Chceme, aby naše aplikace byla co nejvíce přizpůsobitelná vašim potřebám. Nově jsme tedy implementovali funkci, která umožní administrátorům definovat vlastní stavy výjezdu podle vašich specifických požadavků.

Příkladem využití může být situace, kdy technikovi chybí materiál. V případě, že technik během výjezdu zjistí, že k práci potřebuje materiál který nemá u sebe a musí být předem objednán, může stav výjezdu změnit např. na „Čekáme na naskladnění materiálu“. Po dodání materiálu a dokončení prací následně upraví např. na „V pořádku“. To umožní uživatelům přesněji popsat a kontrolovat stav, ve kterém se daný výjezd nachází. Administrátor může tyto stavy jednoduše zadat v záložce „Číselníky“ v sekci nastavení.

Záložka „Přehled“

V nové verzi aplikace může administrátor v nastavení povolit zobrazení záložky „přehled“ pro vybrané uživatele. Tím tedy určuje, kdo má přístup k dashboardu a souhrnným datům o výjezdech/zakázkách, popřípadě k Power BI a jeho nástrojům.

Power BI – Vylepšená analýza dat

Nově jsme do aplikace také přidali pokročilý reporting pomocí platformy Power BI. Tato funkce umožňuje uživatelům provádět komplexní analýzu a vizualizaci dat, což zlepšuje schopnost rychle identifikovat trendy a vzory. Do reportů jsme zapracovali nejčastějí používané a hledané informaci o zakázkách, výjezdech, technicích a zákaznících.

Funkce Power BI je placenou funkcí, pokud o tuto funkcionalitu budete mít zájem, kontaktujte nás.

Detailní informace jak vše nastavit naleznete ve videu:

Věříme, že vám nové funkce usnadní práci s daty a zvýší efektivitu!

Tým mWork365